Malta – St. Julian’s – dve nedelje (14-21god)
per person
MALTA – St Julian’s 2019
Grupni program (sa pratnjom) 14-21 god
Kurs engleskog jezika 2.nedelje (13.nocenja)
Malta – prelepo ostrvo u Mediteranskom moru, smeštena je između obale Sicilije i Severne Afrike. Sa suncem tokom cele godine i pejzažom Severne Afrike, idealno je mesto za učenje engleskog jezika bez obzira na godišnje doba. Klima je tipična mediteranska,blage zime i veoma topla leta. Studenti iz čitavog sveta kombinuju letovanje sa učenjem jezika.
Malta ima različite kulture i najveću ulogu u istoriji od bilo kog ostrva. 1814.god. je postala Britanska kolonija, a nezavisnost je stekla 1964. god. Engleski jezik je oficijelni jezik Malte. Na ovom mediteranskom ostrvu moguće je pronaći sve: antičku istoriju, čisto more, uzbudljiv noćni život, trendi prodavnice.
St.Julian’s škola
St.Julian’s predivna velika škola u mirnom delu St.Julian’sa .U okviru škole se nalazi smeštajni kompleks za studente, restoran, diskoteka, biblioteka, soba za učenje, teren za odbojku kao i otvoreni bazen koji je omiljeno mesto za okupljanje mladih. Škola je omiljeno mesto mladih jer pored učenja imaju mogućnost i za opuštanje i zabavu na jednom mestu. Škola poseduje sve neophodne akreditacije, profesori imaju dugogodišnje iskustvo u radu sa decom i koriste video i audio metode učenja. Pored 23 učionica u školi ima i 6 učionica na otvorenom. Recepcija škole radi 24 časa dnevno 7 dana u nedelji dok nastava traje svakog dana od ponedeljka do petka od najranije 8h do najkasnije 16:30h
Nastava
20 casova eng.jezika nedeljno (Standard Course). Čas u trajanju 45 min. Nastava se odvija od ponedeljka do petka uglavnom u prepodnevnim casovima. Max broj dece u učionici je 12-15. Kurs je osmišljen tako da učenje jezika bude prilagođeno potrebama pojedinca i njegovom prethodnom znanju jezika i predstavlja idealnu kombinaciju učenja, zabave i odmora. Pre početka kursa obavezno je uraditi Placement test kako bi se proverilo znanje jezika i odredila grupa u kojoj će učenik biti raspoređen od nivoa Elementary A1 do Advanced C1. Udzbenici i ostali edukativni material neophodan za praćenje nastave može se dobiti na korišćenje uz malu doplatu (5-10 eur). Po završetku kursa svaki polaznik dobija odgovarajući sertifikat.
Smeštaj
Može biti Residence – Club Village ili porodični (Homestay). Residence smeštaj se nalazi u okviru same škole i sobe su dvokrevetne, trokrevetne i višekrevetne sa zajedničkim kupatilom.
Porodični smeštaj je udaljen 15ak min pešice ili autobusom od škole i sobe su dvokrevetne i trokrevetne.
Taksa za zastitu zivotneokoline je obavezna za sve ucenike starije od 18god iznosi 5 EUR i placa se po dolasku u smestaj.
Cena
Cena programa za dve nedelje: Dinarski deo 8000 din + devizni deo (u zavisnosti od vrste smestaja)
Residence (Club Village): 5-7 krevetne soba 1390 EUR
Residence (Club Village): 3 krevetne sobe 1450 EUR
Residence (Club Village): 2 krevetna soba 1530 EUR
Porodični smestaj (Homestay): 2-3 krevetna soba 1260 EUR
Datum početka programa: 23. jun, 30. jun, 7. jul, 14. jul, 21. jul, 28. jul, 4. avg, 11.avg, 18.avg 2019 (13.nocenja)
Doplata za intenzivni kurs jezika (30 čas/ned) iznosi 40 EUR/nedeljno
Doplata za extra noć je moguća ukoliko ima slobodnih mesta. Cena na upit u zavisnosti od vrste smeštaja
Početak programa – nedeljom; Početak nastave – ponedeljkom; Završetak programa – subotom
U cenu programa su uključene sledece usluge:
- Kurs jezika 20 časova nedeljno (Standard Course)
- Placement test i Sertifikat po uspešno završenom kursu
- Smeštaj i ishrana na bazi punog pansiona
- Jedna celodnevna ekskurzija i 8 poludnevnih aktivnosti
- Zdravstveno osiguranje tokom trajanja programa
- Supervizija 24/7 sa obučenim osobljem zaposleno u okviru škole
- Profesor – pedagog u pratnji grupe
- Transfer od i do aerodroma na Malti MLA (doplata važi za dolaske i odlaske u noćnim časovima)
-
Odlazak
Beograd / Malta – St. Julian’s